BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampor 12533324
nr 1253 3324
Vägglampor
2 st, 50/60-tal, FAB. Längd: 37 cm, djup: 13 cm, höjd: 37 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:50:50
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr